כותבים עלינו

מן העיתונות

1. news1 - המחלקה הראשונה

news 1 - מחלקה ראשונה לוגוסנגורים ממונים מטעם נציבות שרות המדינה בבית הדין למשמעת של שרות המדינה; מיסוי פלילי ואזרחי לרבות מיסוי מקרקעין; מכס ומס קניה; משפט אזרחי - מסחרי; מקרקעין; דיני עבודה; נזקי גוף; הוצאה לפועל והליכי גביה; ייצוג משרד התשתיות הלאומיות בהגשת כתבי אישום באזור הצפון

המשך לקרוא.

2. עורך דין נסים זהר: "עם הלקוחות שלי אני רץ מרתון" - TLV Times

TLV Timesהיכרות ראשונה עם עורך הדין המומחה בתחום המיסוי הפלילי והאזרחי, מדור משפטי חדש. 

"אני לא רואה אדם כאופציה עסקית. לא כל בעיה שמישהו מציג בפניי כעורך דין, היא באמת כזו, לא כל זבוב צריך להפוך לפיל. לפעמים מדובר בחוסר הבנה של תחום מסוים או צורך בהדרכה, ואם אני מבין שאין לו בעיה, כיף לי להגיד לו את זה. אין כמו כנות". כך אומר עו"ד זהר נסים שותף ובעלים במשרד עורכי הדין נסים את כהן – ניסן אשר עובדיו מסמלים ערכים שלא תמיד קל למצוא, גם בין עולם המשפטנים.

המשך לקרוא.

3. בעל ברח לחו"ל, האישה עגונה - פסקדין

פסקדין - אתר המשפט הישראליעגינות היא חולי של מוסד הנישואים היהודי-דתי. בית הדין הרבני מנסה לפתור את הבעיה באמצעות ההלכה, אולם ברוב המקרים היא לא מועילה, וכך מדי שנה מתווספות עוד ועוד נשים לסטטיסטיקה.

המשך לקרוא.

4. מנהל מס רכוש התעלם מהנישומים – ויחזיר להם את כספי המיסים

פסקדין - אתר המשפט הישראליזהו סיפורם של שלושה אחים שהתנגדו לחוב מס ישן של אביהם המנוח, וזכו ליחס מבזה מרשויות המס. לאחר מאבק משפטי ארוך הוכרע כי אכן נעשה להם עוול ומס רכוש חויב בהוצאות של עשרות אלפי שקלים.
המשך לקרוא.