כתבות משפטיות שלנו מן העתונות

מן העיתונות

1. news1 - המחלקה הראשונה

news 1 - מחלקה ראשונה לוגוסנגורים ממונים מטעם נציבות שרות המדינה בבית הדין למשמעת של שרות המדינה; מיסוי פלילי ואזרחי לרבות מיסוי מקרקעין; מכס ומס קניה; משפט אזרחי - מסחרי; מקרקעין; דיני עבודה; נזקי גוף; הוצאה לפועל והליכי גביה; ייצוג משרד התשתיות הלאומיות בהגשת כתבי אישום באזור הצפון

המשך לקרוא.

2. עורך דין נסים זהר: "עם הלקוחות שלי אני רץ מרתון" - TLV Times

TLV Timesהיכרות ראשונה עם עורך הדין המומחה בתחום המיסוי הפלילי והאזרחי, מדור משפטי חדש. 

"אני לא רואה אדם כאופציה עסקית. לא כל בעיה שמישהו מציג בפניי כעורך דין, היא באמת כזו, לא כל זבוב צריך להפוך לפיל. לפעמים מדובר בחוסר הבנה של תחום מסוים או צורך בהדרכה, ואם אני מבין שאין לו בעיה, כיף לי להגיד לו את זה. אין כמו כנות". כך אומר עו"ד זהר נסים שותף ובעלים במשרד עורכי הדין נסים את כהן – ניסן אשר עובדיו מסמלים ערכים שלא תמיד קל למצוא, גם בין עולם המשפטנים.

המשך לקרוא.

3. בעל ברח לחו"ל, האישה עגונה - פסקדין

פסקדין - אתר המשפט הישראליעגינות היא חולי של מוסד הנישואים היהודי-דתי. בית הדין הרבני מנסה לפתור את הבעיה באמצעות ההלכה, אולם ברוב המקרים היא לא מועילה, וכך מדי שנה מתווספות עוד ועוד נשים לסטטיסטיקה.

המשך לקרוא.

4. מנהל מס רכוש התעלם מהנישומים – ויחזיר להם את כספי המיסים

פסקדין - אתר המשפט הישראליזהו סיפורם של שלושה אחים שהתנגדו לחוב מס ישן של אביהם המנוח, וזכו ליחס מבזה מרשויות המס. לאחר מאבק משפטי ארוך הוכרע כי אכן נעשה להם עוול ומס רכוש חויב בהוצאות של עשרות אלפי שקלים.
המשך לקרוא.
 

5. עו"ד ייבא לארץ מכונית יוקרה, רשויות המס טענו ששיקר לגבי מחירה

פסקדין - אתר המשפט הישראליכשנתיים לאחר שרכש מרצדס בייבוא אישי ושילם את כל המיסים,  התעוררה רשות המיסים, וטענה שהציג קבלה פיקטיבית וחייבה אותו ב-70 אלף שקל. השופט ביטל את החלטת הרשות וקבע שהיא אינה סבירה בעליל.
המשך לקרוא.
 

6. בית משפט השלום בטבריה קיבל את תביעתו של עורך דין שרכש מכונית

כלכליסטכשנתיים לאחר שנהג במכונית, הוא מכר אותה לאדם אחר. כמעט מיד לאחר מכן, הוא זומן לתשאול ברשויות המס. חוקר הציג לו קבלה של חברת "מאייר" הגרמנית, על פיה הרכב נרכש על ידו במחיר של כ-26 אלף אירו, ולא ב-17 אלף כפי שהצהיר. האיש לא ידע מה מקור הקבלה והכחיש את פרטיה. לאחר חודש הוא קיבל מכתב דרישה לתשלום של כ-70 אלף שקל, לאחר שרשות המסים העריכה מחדש את שווי המכונית והמס עבורה, וכן הצמידה למס קנסות וריביות שנצברו במשך שנתיים.
המשך לקרוא.
 

7. BDI - הדירוג המוביל בישראל של חברות ומנהלים

פסקדין - אתר המשפט הישראליעל פי דירוג ה-BDI - הדירוג המוביל בישראל של חברות ומנהלים, משרדנו נבחר כמוביל בתחום של משרדי עורכי דין לעבודה מול הרשויות המקומיות.
המשך לקרוא.
 


8. מתרחבים למרכז: משרד עוה"ד החיפאי המוביל נסים את כהן ניסן פותח סניף בגבעתיים

פסקדין - אתר המשפט הישראלילאחר 22 שנים בהן התבססו והובילו בצפון, פותחים זהר נסים ומרדכי כהן ניסן, את הסניף המיוחל בגבעתיים. כהן ניסן: "אנחנו שמחים להעניק את השירות המקצועי שלנו גם ללקוחות חדשים שיצטרפו אלינו בגוש דן."
המשך לקרוא.

 

9. עו"ד מוטי כהן ניסן: איך מתנהלים מול הגורם הכי קשה במדינת ישראל- ביטוח לאומי?

Image result for ‫ניוזים לוגו‬‎בשביל שיהיה שוויון חברתי ובשביל שכל נזקק יוכל לחיות בכבוד או לפחות עם תנאי מחיה בסיסיים, יש את הביטוח הלאומי שמטרתו הוא לספק ביטוח סוציאלי כולל. מוסד הביטוח הלאומי הוא בראש ובראשונה אינטרס חברתי, הוא הפנים של המדינה שלנו שאמורה לדאוג לכל אחד. אז כיצד ניתן להתמודד מול הגוף הזה?

המשך לקרוא.
 

9. הופחת מס באופן משמעותי למורשע בעבירות מס.

חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet אכיפה בררנית: הופחת מס לבכיר בארגון פשע
שי קסוטו הודה במכירת דלק מהול והורשע בעבירות מס בהיקף של כ-100 מיליון שקל. המדינה הטילה את כל השומה עליו ופטרה את שותפיו, והוא ערער וזכה

המשך לקרוא.

 

10. גאים לייצג את חברת נתיבי ישראל בתביעה, להוציא את האמת לאור ולפטור אותה לחלוטין מן האחריות לתאונה.

חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet השופט מצא לנכון להטיל אחריות גם על המדינה, שסללה את הכביש במקור. עם זאת, הוא פטר מאחריות את נתיבי ישראל

המשך לקרוא.