תקשורת

לא היו תולעים באוכל: פיצויים לחברת הסעדה עקב פרסום שקרי בפייסבוק?

"אם לילדה בגן פתחה קבוצה שקוראת להחרמת החברה, המספקת מזון לצהרונים, בהסתמך על תמונה של אוכל עם תולעים. בפועל, הסתבר שמדובר בנבטי שעועית. החברה זכתה בתביעה שהגישה נגדה על הפגיעה בשמה הטוב"
לכתבה המלאה, לחץ כאן.

העיר לנוסע באוטובוס והותקף באלימות – מה הפיצוי?

"אדם שנסע לפני כ-5 שנים באוטובוס לטבריה ביקש מצעיר שישב מאחוריו להפסיק לבעוט בכיסאו. רבע שעה לאחר מכן הצעיר וחברו התקיפו את האיש באגרופים. באחרונה הם חויבו לפצות אותו בכ-40,000 שקל"
לכתבה המלאה, לחץ כאן.

מחדל של המדינה: בוטל אישום על עבירות מס

"שני נאשמים בעבירות מס חמורות טענו לסחבת של ההליכים ובכך שלא קיבלו את חומר החקירה. המדינה המשיכה בשלה והשופטת קבעה: עד כאן"
לכתבה המלאה, לחץ כאן.


פעוט בן שנה וחצי שהלך לבית הכנסת עם אביו הותקף על ידי..תרנגול זועם. עכשיו הוריו תובעים את העירייה. "התרנגול תקף באכזריות את בננו"

ביום השביעי של פסח הלך אב עם בנו הפעוט בן השנה וארבעה חודשים לבית כנסת המצוי בחצר בית ספר בעכו. לפתע הגיחה להקת תרנגולים שמנהל בית הספר החזיק במקום, ללא אישור. אחד מהתרנגולים החל לתקוף באכזריות את הפעוט, וגרם לו לקרעים בעור ולפצעי דקירה, כשהוא תוקף אותו באכזריות.
לכתבה המלאה, לחץ כאן.

מנהל מס רכוש התעלם מהנישומים – ויחזיר להם את כספי המסים

שלושה אחים התנגדו לחוב מס ישן של אביהם המנוח, וזכו ליחס מבזה מרשויות המס. לאחר מאבק משפטי ארוך הוכרע כי אכן נעשה להם עוול ומס רכוש חויב בהוצאות של עשרות אלפי שקלים.
לכתבה המלאה, לחץ כאן.

הורי פעוטה בת שנה תובעים בעלי פעוטון בנשר: "הם השפילו וגרמו לנידויה של התינוקת שלנו בכך שהפיצו שקר שיש לה מחלה והעלו תמונות פוגעות"

הורים לפעוטה בת כמה חודשים מנשר תובעים בעלי גן ילדים פרטי על מסע שיימינג והוצאת דיבה שעשו נגדם ונגד בתם בת המספר חודשים, שמצאה את עצמה מנודה, בגלל שלטענתם הופץ שקר כאילו היא לוקה במחלת עיניים מדבקת.
לכתבה המלאה, לחץ כאן.